Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsémbe víz került....

Myusername kérdése:

Kontaktlencsémbe víz került. Lehet-e ebből valamilyen probléma?

Figyelt kérdés
A szememben kontaktlencse volt és vízzel érintkezett. A kontakt lencsét használhatom-e tovább vagy cseréljem le egy másikra?

2023. jan. 21. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem attól függ mennyi és milyen víz. Ha több vagy koszosabb víz, én tuti lecserélném. De ha mondjuk úgy mosom meg az arcom, hogy bent volt és belepislogtam a vizet a szemembe, azt csak kiveszem és átmosom a folyadékkal.
2023. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából egy hosszú nap után neki álltam zuhanyozni és bent maradt 1-2 perc után realizálódott bennem a dolog és utána ki is vettem egyszerre és áttisztítottam a folyadékkal.
2023. jan. 21. 22:51
 3/4 A kérdező kommentje:
De szerintem lecsérelem a biztonság kedvéért.
2023. jan. 21. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár csepp nekem is bele szokott menni. Volt egyszer, hogy egy eső csepp esett be véletlenül. Amikor az orvosomat kérdeztem azt mondta, hogy ez miatt még ne dobjam ki, mert szükségtelen.

Hogy ha zuhanyzás közben nem ért az arcodhoz víz, akkor szerintem ne dobd ki.

Ha látszik rajta, hogy a széle furcsán áll, hullámosodott, akkor kuka.

2023. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!