Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez szerintetek pontosan mi lehet?

Ez szerintetek pontosan mi lehet?

Figyelt kérdés

Bal felső szehejamnál(szempillatol távolabb) van egy borsnyi elváltozás/duzzanat.

Kívülről semmi különös csak a duzzanat, bőrszínű(nem üt el), esetleg néha pirosas kicsit.

Mivel csak borsnyi normál helyzetben nem feltűnő.

Belülről egy fehér folt körülötte piros udvarszerű hasonló a kinézete mint egy aftának de talán egy gombostűfejnyi ha van a mérete.Befelé nem domborodik csak kifelé.

Nem húzódik nem nyom, néha faj egy kicsit, elég kemény tapintatú.

Voltam szemészeten vele megnézte a doki de konkrétat nem mondott felírt egy szem cseppet és egy árpa műtét javaslatot de hogy mi ez pontosan azt nem mondta.

Volt már árpám ennél a szememnél az egyértelmű volt és el is múlott.

Ez már legalább 3 hónaptól megvan de lehet hogy előtte is volt csak most vettem észre.

Kívül nem de belül mintha kicsit nőtt volna a fehér folt mióta figyelem.

Talán a szem csepp használata óta nem növekedett.



2023. febr. 19. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

“Arpa mutetet javasolt”.

Azert, mert ez árpa...:D

Hat nezd, nekem is van neha-neha arpam, de el szokott mulni kb 1 het alatt, szinte magatol.


Ha neked mutetet javasoltak, akkor az ott mar komolyabb szint lehet, szoval hogy mit csinalj most, passz.

Gondolom csak vissza kell menned az orvoshoz x ido mulva, hogy hatott-e a szemcsepp, nem?

2023. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bevallom őszintén én félek a műtéttől.

Hát vissza nem kell mennem, megvan a telefonszám amin és a javaslattal kérhetek a műtétre időpontot.

2023. febr. 19. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilvan, mindenki fel a mutettol szerintem, nincs a Foldon olyan ember, aki szivesen menne, elhiheted :D


Mindenkeppen kerj szerintem masodvelemenyt egy masik orvostol is. Hatha o mast mondana.

2023. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!