Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Meg kell szokni vagy valamit...

Meg kell szokni vagy valamit nagyon elrontottak?

Figyelt kérdés
Pár éve szemüveges vagyok. Eddig bifokális szemüvegem volt és amikor azt kaptam, egyből megszoktam a vágást benne. 1 pillanatig sem okozott problémát. Most viszont másikat kellett csináltatni és azt javasolták, hogy legyen multifokális. Alul és felül jó is, de ha középre nézek rettenetesen szédülök. Nem érzem, hogy hol van a határ. (vagy nem is tudom hogyan fogalmazzam meg) Amíg egy pontra nézek, elviselhető, de amint elmozdítanám a szemem, pl körbe nézek, akkor nagyon szédítő. Ez normális? Ezt megszokni kell vagy nálam valamit elrontottak? Van valami praktika, amivel gyorsabban hozzá lehet szokni?

2023. máj. 21. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Kell idő neki, amig megszokod, de ha nem sikerül megszokni úgy nagyjából egy hét után sem, akkor valami nem stimmel a szemüveggel.
2023. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!