Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A pasimnak folyton csipás a...

A pasimnak folyton csipás a szeme, meg korpás a haja. Hónapok óta küzdök vele,hogy menjen el orvoshoz,vagy magánba vagy államiba,nem hajlandó,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen az utóbbi időben bele is untam,hogy folyton cseszegessen emiatt, meg undorodom is tőle.Soha nem kedveltem az efféle igénytelenséget,és kezd betelni nálam a pohár.Hiába mondom neki,hogy menjen el,és nézesse meg,mindig van kifogása. Államiba nem akar menni,mert ott semmit sem csinálnak,a magánt meg drágának tartja.A napokban már sírtam is amiatt,hogy nem bírom már ezt tovább,hogy akármerre megyünk, folyton az jár a fejembe,hogy mit gondolhatnak rólam is,hogy ilyen igénytelen pasival vagyok együtt. Nem hiúság, de ha valaki ennyire nem képes,hogy odafigyeljen a saját egészségére,és az intő jelekre, ráadásul úgy,hogy jóhiszeműen figyelmeztetem,kérem,vagy könyörgöm...nem tudom..Nem tudom,hogy szakítanom kellene-e vele emiatt, vagy mi a csudát tudok tenni. Egyszerűen nem hallgat rám. Én 26 éves vagyok,ő 33.
2023. máj. 22. 23:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél neki szemcseppet meg gyógysampont, kezdetnek lehet azok is javítanak a helyzeten
2023. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt már megpróbáltam. Használta egy darabig,utána abbahagyta. Meg drágalátos anyucija lebeszélte,hogy "ezekkel csak ront a helyzeten".
2023. máj. 22. 23:26
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Rugd már ki!
2023. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Rád is rádférne egy gyógykezelés hogy miért rendelkezel ilyen alacsony önbecsüléssel hogy ilyen ember mellett maradsz. A pasid pedig menjen Isten hírével, biztos nagyon sok hölgy szívét rabolja el igénytelen, ápolatlan megjelenéssel.
2023. máj. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha szereted beszélj vele hogy neked ez nagyon kiábrándító. Ne a háta mögött döntsd el a kapcsolat véget.
2023. máj. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Annyiszor kértem már, még az anyjával is beszéltem,de semmi haszna nincs.Pár napig meghúzza magát,utána ráfogja a munkára,hogy nincs ideje még borotválkozni sem...
2023. máj. 23. 00:20
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Anyuka pici fia => MENEKÜLJ!!!
2023. máj. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 NTBS ***** válasza:
85%
Beszélgetés vele. Ha nem hat kuka.
2023. máj. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Már rég nem lennék vele együtt a helyedben…
2023. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a korpás haj, meg hogy valakinek csipás a szeme, az betegség?
2023. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!