Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valaki akinek szellemképes...

Valaki akinek szellemképes látása van? Vagy asztigmatizmusa?

Figyelt kérdés

Van itt valaki aki ezzel a problémával küszködik? Mit tapasztaltok vagy milyen tüneteitek vannak és mikor(nekem nem egésznapos problémám van)?

Mellesleg mióta produkáljátok ezeket a tüneteket?


Ilyesmi ki alakulhat is?

Azt gyanítom hogy valamelyikből lehet a problémám de szemészeten semmit nem találtak mellesleg szemüveges sem vagyok.



2023. máj. 24. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A Byakugan-ra gondolsz?


Ahhoz az Ōtsutsuki család-klán tagjának kell lenned, hogy lásd a szabad szemmel nem látható csakrát, obkejtukomokat.


Vagy ha esetleg elmehetsz másik szemészekhez, akik lehet Rinnegan-t állapítanak meg nálad, és látod másnak a Rinbo-ját.

2023. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan a látásom. Ha letakarod az egyik szemed és akkor szellemképes a látásod, akkor annak biztos, hogy szemészeti oka van. Ha akkor megszűnik, akkor neurológiai. Nekem azt mondták, hogy addig ne csináltassak szemüveget, amíg nem muszáj. Nem tudom mióta produkálom ezt. Kb. egy éve "hipochondriás rohamom" lett tőle, de astigmatismust már több mint egy évtizede leírták.
2023. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 ha le takarom is megvan ez a tünet . Remélem hogy nem neurológiai elvégre nem is egész nap látom.


Köszi a választ

2023. máj. 24. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor szemészeti. Persze, ha fáradtabb a szemed, akkor feltünőbb. Szerintem nem kell vele foglalkozni. Nekem ezt mondták.
2023. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Remélem hogy csak ennyi.

Köszönöm hogy te legalább normálisan válaszoltál.:)

2023. máj. 24. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!