Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A visual snow szindróma...

A visual snow szindróma elmúlhat valaha? Veszélyes? Van orvos aki tud segíteni? Én állandóan látom az úszó homályokat, néha utóképeket, néha villanásokat. Idővel rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

2023. máj. 27. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szemészhez kéne menni első körben!
2023. máj. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem írni , hogy voltam már 3 szemésznél. Minden rendben a szememmel. Üvegtesti homályom van , de azok nem okozhatják a többi furcsa tünetet
2023. máj. 27. 13:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem rosszabbodik az utóbbi egy hónapban, de igazából ez nagyon változó. Mindenkinek más tünetei vannak, valakinek mindig nagyon nem enyhe, valakinek pedig bármit csinál erős, zavaró problémái vannak.
2023. máj. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Te voltal ezzel orvosnál?
2023. máj. 30. 13:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, eddig 1-nél. De tervezek menni másikhoz, mert nagyon ijesztő a dolog, és zavar is.
2023. jún. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És te látod ezt az úgynevezett hóesést?
2023. jún. 2. 09:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, a napokban nagyon erősen.
2023. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekemis ez van ez egy agyi rendellenesség és gyógyíthatatlan szemészezhez menni kidobott pénz mivel nem a szemedel van a baj.

Amit tehetsz:

-egészséges életmód (edz igyál sok vizet minden nap aludj 7-8 órát minimum)

Az alvás a legkritikusabb tényező minél fáradtabb vagy annál intenzívebben fog jelentkezni a visual snow)

-erős napfényben használj napszemüveget rengeteget segít

2023. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm! Remélem azért idővel javul. Vannak jobb és rosszabb napok. De nehéz sokszor elviselni.
2023. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és cigi alkohol zéró legyen különösen az alkohol pláne a másnaposág renegeteg ront a visual snow állapotán
2023. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!