Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 3 hónapja lejárt TodEP szemcse...

3 hónapja lejárt TodEP szemcseppet használtam, lehet bajom? (Leírásban részletek)

Figyelt kérdés

TodEP szteroidos, szuszpenziós szemcsepp, az van ráírva, hogy 28 napon belül lehet felhasználni, februárban vettük (páromnak volt szemműtétje, azután maradt meg)


Én csöppentettem a szemembe ennek tudatában, viszont a párom aggódik, hogy lesz-e valamilyen bajom belőle.



2023. jún. 2. 06:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz baj. De ilyen gyógyszeres szemcseppet miért használsz el? Ha van valami bajod, akkor újat kellet volna feliratni.
2023. jún. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem, de van kockázata. Mert ha jól értem, már rég fel volt bontva a szemcsepp, és úgy használtad. Elszaporodhatnak benne kórokozók, és egy szemfertőzés nem túl jó móka.
2023. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!