Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Légkondi elviselésére milyen...

Légkondi elviselésére milyen szemcseppet ajánlotok, ami valóban hatékony?

Figyelt kérdés
7 napot töltöttem egy légkondis buszon, már az első nap totál ki volt a szemem: fájt, égett, elviselhetetlen volt még csukott állapotban is. Külföldön amit szereztem szemcseppet, az se nagyon oldotta meg. Már 1-2 óra után szenvedek a fájdalomtól, nap folyamán meg 4-5-ször szemgörcsök jöttek rám. Valahogy bírnom kell, mert idegenvezetőnek tanulok be, nyáron több ilyen utam is lesz, életképesnek kéne lennem. Eddig egyébként sose tapasztaltam ilyet, ez új dolog sajnos. Ajánlanátok hatékony szemcseppet a problémára,amivel kibírok 7-10 napokat légkondiban?

2023. jún. 2. 20:21
 1/7 qborka ***** válasza:

Hűha,én konzultálnék szemésszel.


Ha iszol koffeint,csökkentsd,mert az is szárít.


Nekem csak műtét után volt átmenetileg száraz a szemem, Systane ultra balancet használtam.


Azok a szemcseppek,amik tartalmaznak tartósítószert,száríthatják a szemet


Ami nekem még nagyon bevált,az a DM ampullás, hyaluronos műkönnnye.

2023. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a vicc, ezelőtt az út előtt 4 nappal voltam szemészeten pont, ott szemüveget írtak csak. Meg a lapomra ráírták, hogy th.műkönny. De egy szót nem szóltak róla. Meg hogy mit is jelent.
2023. jún. 2. 20:37
 3/7 qborka ***** válasza:

Állítólag a Cornregel nagyon jó. Csak olvastam fórumon, tapasztalatom nincs vele.


Vizet igyál rendesen,az is segíthet,hogy kevésbé száradjon a szemed

2023. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ocutears, de egyébként szemész szakorvos.
2023. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam szemészeten, csak annyit mondtak, használjak műkönnyet.
2023. júl. 4. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor Ocutears vagy más hialuronsav tartalmú szemcsepp
2023. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megváltozott a könny összetétele, vagy pedig annyira ki van száradva hogy már azért mar, nekem is ilyen. Ophylosa műkönnyet használok, a tartósítószeres változatok meg a nagyon olcsó gagyi verziók csak még jobban csípnek.
2023. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!