Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 4 hónapos kislányomnak születé...

4 hónapos kislányomnak születése óta váladékozik a szeme, próbáltuk masszírozni is, de nem jártunk sikerrel. Mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha kimosnák neki.
2008. dec. 30. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom már szemcseppet is használtatok. Ha az nem segít(ett), akkor nincs más megoldás tudtommal, minthogy átmossák. Biztos borzalmas dolog, jobb ha a szülő nem is látja, de ha használ, akkor a babának öröm lesz. Szerintem ez is zavarja, hogy csípás, és könnyes folyamatosan a szeme.

Ja, viszont egy szuper dokit keressetek, aki nap mint nap csinálja ezt.

2008. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Én nem hagytam, hogy kimossák a szemét, mert az esetek nagy százalékában ismételni kell. És szerencsére a háziorvos is ennek a pártján állt. Azt mondta, hogy 6-8 hónapos korra kinövi. És úgy is lett. Nekem Bórvízzel kellett mosnom, naponta 5-ször, kábé egy hétig, és utána naponta reggel és este. Nagyon jó volt!! Nem kellett szemcsepp sem (az ugyebár antibiotikumos, és ha nem muszáj....). Amit mi használtunk Bórvíz, az Naturlandos, azt hiszem 7%-os, de a gyógyszertáros tudja majd. Ez szépen rendbe tette, és utána már csak akkor kellett használnom, amikor nagyon fújt a szél. De 8 hós kora óta nem volt gond :o)

Sok sikert, én nem hagynám átmosatni!!

2008. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg kinövik a babák általában, és valszeg a természetes gyógymódok is használnak. Szerintem én sem engedném kimosni, de hogy ellenpéldát mondjak, a nővérem kislányának ki kellett, mert már a babát is zavarta nagyon, és olyan ügyesen csinálták a Heim Pálban ( persze anyát kiküldték, hogy ne lássa), hogy nem is sírt a baba, pedig ő aztán nagyon nyűgös baba volt.
2009. jan. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!