Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata lézeres szemműtéttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Megéri?

Fáj?

Visszaromlott?


2009. jan. 18. 17:07
 1/2 anonim válasza:
57%
A blikkben írtak rajta még a héten. Nézd meg.
2009. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Édesapámat műtötték kb. 10 éve. Akkor -8 és -10 dioptriás szemüveget hordott(illetve a végén már kontaktlencsét). Egyáltalán nem fájt (azt mondta) csak kicsit kellemetlen, de nagyon gyors beavatkozás. Neki azóta romlott egy kicsit a látása (az utóbbi 3 évben, ma azt hiszem -1.5) Szerintem nagyon megéri, bár nem olcsó, de neki már elvették volna azóta a jogosítványát és így dolgozni sem tudna. Meg amúgy is.... Én is meg akarom csináltatni, de azt hiszem nem lehet csak akkor, ha már nem romlik tovább a szemed (3 év alatt kevesebb mint 0.5 dioptriát, de ez nem biztos) és hát most pénzem sincs rá. De én mindenképpen csak ajánlani tudom, annak aki megteheti.

23/L

2009. dec. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!