Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés

Minden nap tisztitó szerekkel dolgozom: hipó, vizkőoldó, stb.. Tartok attol valamelyik nap veletlenul belefroccsen a szemembe. Azon kivul hogy kimosom gyorsan mit tehetnék?

Ha nem tudok azonnal orvoshoz forduli addig mit tudok tenni a beteg szemeimmel amig nem jutok hozzá?Gondolok ilyenkor a gyors kamillas lekezelesre.Vagy ha tudtok valamit javasolni orulnek neki.Koszy

2008. jan. 24. 22:24  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem amit ilyenkor tehetsz, hogy azonnal bő tiszta vizzel alaposan kimosod. És rohansz az orvoshoz. A legtöbb vegyszeren ez olvasható.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2008. jan. 25. 00:37 Privát üzenet
Ezek a vegyszerek háztartási alkalmazásra vannak higítva.Ha mégis "baleset" érne,a bő vízzel való kimosás elég.Ha ipari vegyszerekkel dolgozol akkor kötelező lenne a védőszemüveg.Mindenesetre a legfontosabb hogy azonnal higítani kell vízzel,és ha ezután bevörösödik a szemed,fordulj orvoshoz.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2008. jan. 25. 11:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A tegnap foci kozben veletlenul a labda helyett az aszfaltba rugtam bele. Az egesz labfejem magam ala fordult. Mi baja tud lennui? Most is rettenetesen faj. Jarni is alig tudok.
Azt szeretnem kerdezni h lehet-e abbol kesobb baj h tegnsp sa baratommal jatszottunk es veletlenul bekonyokolt a bal mellembe? Nagyon fajt de dorzsolgettem.18/L
Nagyon felsertettem a szajpadlasomat veletlenul?
Orvos kell hozza? Elvagtam veletlenul kessel az ujam. Kb. masfel cm hosszu, es kb.20mm szelesen nyitvan van. Latom a hust is. Ossze fog ez forrni szepen orvos nelkul?
Udv! Lenne egy kerdesem:A szemem alatt egy hete viszked es neha folduzzad de az csak akkor ha megvakarom veletlenul, raadasul meg ki is van szaradva (a szemem alatt). Ez mitol...
Ha veletlenul erospaprikat eszik egy kisgyerek milyen kovetkezmenye lehet es milyen "ellenszer" letezik ra?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!