Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét végleges...

Lézeres szemműtét végleges javulást eredményez? Vannak mellékhatásai, ha igen mik? Van olyan, akinek nem sikerült? Érdemes megcsináltatni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen érdemes. Férjemnek nagyon rossz volt a szeme,olyan 5-6 körül. 2005-ben csináltattuk meg(400.000,-ért a kettőt) és jobban lát mint én. Nekem feles a szemem. Szóval azóta teljesen tökéletesen lát.

Amire figyelj, az az, hogy a műtét után 1 óránként kell csepegtetni 24-óráig és ami még fontos, hogy vegyél egy minőségi UV szűrős szemüveget a nyárra, de ezeket majd elmondják ott ahol csináltatod.

Én nem tudok mellékhatásról. Mindenképpen csak ajánlani tudom. Fantasztikus lesz a változás.

2009. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok. Azt kihagytam, hogy nézd meg milyen fajta műtétet választasz, mert az olcsóbak is jók, de azoknál kb. 2 hét a felépülési idő.

Amit mi csináltattunk az teljesen fájdalommentes volt.

2009. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia! A bátyjámnak csináltak ilyet kb.2 éve. Nála szerencsére sikerült, azóta sokkal de sokkal jobban lát. Nem kell neki kontaklencs, se szemüveg. Távolabbról eltudja olvasni így a szöveget, amit anno nem. 200.000 Fr volt. Annyi volt a kellemetlen, hogy napszemüveget kellett hordania (ősszel v. télen volt) és 1 vagy 2 napig teljes sötétségbe kellett lennie.
2009. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!