Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A pupillatágítótól meddig...

A pupillatágítótól meddig marad tág a pupilla? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szombat este voltam a szemészeti ügyeleten ahol kaptam ezt a tágítót,de azóta sem "húzódott" vissza.Ez azért zavar mert homályosan látok miatta.Meddig lesz még így?
2011. ápr. 11. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
hát elvileg ezek a panaszos aznap vagy másnapra el szoktak múlni. visszamehetsz ha gondolod de legegyszerübb felhivni telefonon a doktort és megkérdezni.
2011. ápr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Salx Narval ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy 2-3 óra után vezethetek csak.KB ennyi idő után ki is tisztult a látásom.Talán nem egyformák a szemtágítók, vagy esetleg neked nagyobb dózis kellett.Minden esetre szólni kell, mert napokig tuti, hogy nem hat.Azt hiszem,valami más okozza a homályos látást nálad.
2011. ápr. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napig volt olyan pupillám, mint egy kanos macskának, páromnak estére elmúlt. Lehet sokat csepegtettek nekem, nem tudom.
2011. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos fajta(nyilván Humapen, vagy Humapent) 24 órán át tart. Van másik fajta is, az csak 3-4 órán át. De hogy napok múlva se múljon el, olyat még nem is hallottam.
2011. ápr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat,tegnap voltam szemészeten mert még mindig tág a pupillám,de még ma is.Azt mondta hogy van olyan tágító ami után 3 órával és van olyan ami után 1 héttel utána húzódik vissza.Most kivárom ezt a hetet és ha nem húzódik vissza akkor vissza kell mennem.A homályos látás hol eltűnik hol visszajön.Elvileg a doki szerint magától kéne összehúzódnia.Hát bízom benne hogy nem lesz gond.

2011. ápr. 13. 10:42
 6/8 anonim ***** válasza:
De kedvesek hallod, hogy egy hetes pupilla tágítót adtak...! Nem kérdezted meg, hogy egyáltalán mire föl??? Én biztos nagyon mérges lennék. A vizsgálat miatt szokták adni, hogy a doki belelásson a szemedbe a fény ellenére is. De ha nem vizsgálnak, minek? Ilyenek az orvosok...
2011. ápr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát az a poén hogy doki egy szál sem volt csak az asszisztens vagy kicsoda volt nem tudom.Nem is tudtam hogy kitágította a pupillám csak miután hazajöttünk és a néném mondta hogy még mindig tág.Akkor néztem tükörbe hogy fú basszus tényleg.....

De valóban nem értem én sem hogy csak azért mert kivette azt a port miért tágította ki a pupillám.Még mindig nem 100 %-os de már látok vele.

2011. ápr. 21. 00:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Szóval 10 napja tág a pupillád...

A helyedben agyonütném, aki beadta!

2011. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!