Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szürkehályog műtét után kell...

Szürkehályog műtét után kell e pihenni, mennyire lehet emelni, és mennyit, vagy mire kell konkrétan figyelni?

Figyelt kérdés
nagypapámat műtik, és előre nem tudnak semmit, nem is kérdeztek konkrétumot. A családi szervezés miatt lenne fontos hogy tudjuk mit kell utána kerülnie és mennyire. Állatok vannak a háznál igazából azokat eteti, etetné, de annak is van "cipelős" része.
2011. máj. 1. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Pihenni annyira nem muszáj, mindennapi tevékenységeket nyugodtan végezhet, nehezeket emelni, erőlködni, cipelni nem szabad.
2011. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

mi az, hogy az orvosok nem tudják előre???

ez már megint egy hülye kérdés, vagy az orvosok a hülyék.

csak viszonyításnak:

nekem prizma műtétem volt, 1 napot benn tartottak a kórházban (ez nagypapáddal is valszeg. így lesz, a szemére kap védőt is.)

utána változó a fekvő idő, nekem 1 hétig kellett ágyban maradni - otthon.

VÍZ NEM ÉRHETI!!!

annyit pihenjen, amennyit csak lehet, TILOS erőltetni, pláne az ő korában.

ugyan az én szememet vágták/varrták, a szürkehályog műtét után is vigyázni kell!

1 hónapig nem nagyon terhelhettem magam, fizikai munka kizárva.

a 2. hónap vége felé kezdtem rendbe jönni...


a szürkehályog kicsit lájtosabb, de ha csak nem muszáj, ne terheljétek, nem éri meg.

2011. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
olvasd már el mit írtam!!!!!!!!! Nem az orvosok nem tudnak semmit!!!! Hanem a nagyszülők. TEEEE Idős és előre nem kérdezett semmit ennyi! ÉS NEM HÜLYE A KÉRDÉS!
2011. máj. 3. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
29%

"nagypapámat műtik, és előre nem tudnak semmit, nem is kérdeztek konkrétumot. "

te ezt írtad. tanuld meg az alany fogalmát és helyes használatát, mielőtt kinyitod a szád. amúgy meg szívesen a segítséget...

2011. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!