Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik kontaktlencse márka...

MTomy20 kérdése:

Melyik kontaktlencse márka vált be nektek? Nekem a cilinder miatt leszűkűlt a Bausch&Lomb Pure Visionra és a Ciba Air Optixra

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 08:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Én 9 éve használom a Bausch&Lomb soflens 59-t.
2011. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

a softlens az egyik legszarkább lencse. ezt még a gyártója is elismerte.

am a legjobb a biofinity. igaz hogy kicsit drágább még a pure visionnél is, de megéri.

2011. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Johnson & Johnson: Acuvue Oasys, ez az egyetlen amit bír a szemem. Nem értem miért, talán az anyaga más a többinek.. a szemem meg túl érzékeny hozzájuk.
2011. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
én Bioflex Premium Toricot használok (BC 8.7, DIA 14.5) -- az első pillanattól kezdve tökéletes volt, szeretem nagyon. viszont nagyon drága, drágább a Biofinitynél és a lencsek.hu-n nem kapható.
2011. jún. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes. Nekem a kilenc év alatt nem volt vele problémám, pedig szaruhártya sérülésem van. Biztosan én vagyok deformált...
2011. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
iwear-t használok,nekem is cilinderes. Szeretem.
2011. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

vannak emberek akiknek jó az a lencse is. ha próbáltál mást(szilikon hidrogél lencsétlsd:biofinity,air optix aqua)akkor érzed a különbséget. Am én is használtam iweart, de nekem nem jötte be, mert mint minden hema lencse, ez is száritotta a szemem.

am én a softlenset 3 hét után kidobhattam..isteni volt, hogy kifizettem annyit, és nem tartott ki fél évig...

2011. jún. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

aham. Rengeteg fajta lencsét kipróbáltam, mire ez bevált.

Volt amelyiket beraktam, és rögtön ki is kellett vennem, mert a szememet sem bírtam kinyitni.

Mi volt a problémád vele? Miért kellett kidobnod?

Számomra mondjuk elképzelhetetlen a szemszárazság, mivel nekem fele annyi könnyet termel a szervezetem, mint egy normál embernek és nem használok műkönnyet.

2011. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyébként nem, mintha kötekedni akarnék, de míg:

a bionifity-nek 48%

az air optix aqua-nak 33%

addig a soflensnek 59%-os a víztartalma.


Egyébként az enyém nem softlens, hanem soflens ezért valószínűleg nem ugyanarról beszélünk.

2011. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Úristen nemár, szóval, ha én majd kontaklencsét akarok, hogy döntöm el? (most is szívesen kipróbálnám csak nem lehet)
2011. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!