Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miskolc, Santa Lucia egészségc...

Miskolc, Santa Lucia egészségcentrumban lézeres szemműtét?

Figyelt kérdés

Vélemények, tapasztalatok érdekelnének, mert sehol semmit nem találok róla! :(

Köszönöm!


2011. jún. 20. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én Budapesten a Focusmedicalban műtettem. Ha érdekel, írok róla. :-)
2011. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi, de engem csak ez érdekelne.

Nem is nekem kell az info, hanem a barátnőmnek.

Nekem az OPTIK-MEDben csinálták, az is jó. De őt mindenképp ez érdekli.

Azért köszi! :-)

Legalább végre kaptam 1 hozzászólást! :-)

2011. jún. 25. 22:26
 3/16 anonim válasza:
Engem is érdekelne, ha valaki az információit megosztaná, megköszönném! Miskolci vagyok és nem mindegy, hogy hol műtetném meg a szemem, már az utazás megspórolása miatt is.Köszönöm!
2011. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szia!

A barátnőm aug. végén műtteti, azután tudok neked írni, ha jó úgy! :)

2011. aug. 15. 22:18
 5/16 anonim válasza:
Én is ott szeretném megcsináltatni, légyszi véleményezzétek, ha kérhetem!!! Nem régóta vannak és se jót se rosszat nem hallottam még róluk! Köszönöm!
2011. szept. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Holnap megyek meglátogatni a "beteget", majd kifaggatom! :)

Este megpróbálok írni!

2011. szept. 23. 17:58
 7/16 A kérdező kommentje:

Csak pozitív véleményt mondott, minden oké!

Nyugodtan csináltathatod ott!

2011. szept. 25. 10:59
 8/16 anonim válasza:
100%
PRK szemmutetem volt egy hete. Ez a szaruhartyat leegeti, nem csak korbe vagja es lehajta mint a LASIK. PRK lassabban gyogyul, de strapabirobb. Fel ev utan all be a vegleges eredmeny, addig uv szuros napszemuvegben szabad csak kimenni, akkor is ha nem sut a nap. Nem szabad emelni, nem mehet viz a szembe. A miskolci kezeles ara tartalmaz nehany vizsgalatot, viszont a garanciahoz szukseges kontroll vizsgalatok dijaira kulon kell fizetni. Ha az osszes kontrollra elmegy az ember, betartja az osszes utasitast es fel ev utan az eredmeny nem megfelelo, akkor a kovetkezo beavatkozas ingyenes. A gep csak fel dioptriankent tud lencset beegetni, emiatt a beavatkozas elott ki kell valasztani melyik az ami jobb. Pl. -1.7 a mert latashiba, akkor -1.5 vagy -2 kozul lehet valasztani. A beavatkozas elott adnak par erzestelenito szemcseppet, igeny eseten fajdalom csillapitot, nyugtatot. Nem kertem se nyugtato gyogyszert, se fajdalom csillapitot. Nyugodt voltam, azt mondtak a fajdalom csillapito nem hat a szemre, emiatt nem kertem. Gondoltam eleg lesz amit a szembe csepegtetnek. A kezeles soran kellemetlen erzes volt a szemmutet, nekem az volt a legfajdalmasabb, amikor kivette a szemmerevito kampokat. Sajat labon mentem le a parkoloba, viszont amint kiment a szembol az erzestelenito, nem tudtam tobbet fajdalom nelkul kinyitni. Vettem egy alvo maszkot, rogton feltettem, bantotta a szemem a feny csukott szem, napszemuveg alatt is. Az elozoleg kivaltott antibiotikumot mas adta be nekem az elso nehany napon: csukott szem also szemheja le lett huzva, oda lett cseppentve. A szajpadlasomon ereztem fajdalmat es a szemem bar nem fajt, olyan erzesem volt mintha bantottak volna. Ezen segitett a nyugtato, fajdalomcsillapito. Vettem jeg zselet is, de mivel nem mehet viz a szembe, nem sokat hasznaltam a parasodas miatt. Szerintem tobbet er a nyugtato-altato, bar nem art ha van keznel egy jegzsele is. Kb. harom napig olyan volt a szemem mintha homok lett volna benne, nem tudtam nyitva tartani. Ha kinyitottam fajt, ha csukva hagytam elviselheto de kellemetlen volt. Masodik nap nem volt mar rossz erzes ha csukva volt, harmadnap mar ki tudtam nyitni rovid idore amig bekuldtem a szemcseppet. Aztan minden nap egy kicsit tobbet tudtam nyitva tartani. Vagy ot hangoskonyvet vegig hallgattam. Nem tudom az amerikai youtube-os beszamolos emberek mitol tudtak nyitvatartani a szemuket mar az elso napon - lehet hogy lasik volt vagy kaptak a dokitol fajdalomcsillapito szemcseppet. A hatodik napon mar 2-3 oran at szamitogepeztem, aminek kovetkezmenye megeroltetett piros szem lett. Ma egy kicsit erzekenyebb. Tegnap elott meg nem tudtam megkulonboztetni a monitoron a pontot a vesszotol, ma (egy het utan) mar latom a kulonbseget. Fel orankent csepegtetem a mukonnyet, az antibiotikumokat 3x1-et mindket szembe. Tavolra jobban latok, mint kozelre, de remelem ez par honap alatt be fog allni.
2012. okt. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Most erősen akciózzák a Santa Lucia PRK kezelésüket korlátozott ideig a Medicinar nevű kuponos oldalon. Ugyanaz a szolgáltatás csak kedvezőbb áron. Remélem tudtam segíteni, egyébként ott bővebb leírás is van a lézeres szemműtétről.
2013. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A fiam is Miskolcra készül megműttetni a szemét.Van azóta újabb tapasztalata valakinek?
2014. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!