Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bal szememmel mi lehet?

Bal szememmel mi lehet?

Figyelt kérdés
Neha a bal szemmemel homalyosabban latok, de mikor egy eve kb volt szemeszet a suliban mindent lattam, a jobb az tökeletes szerintem, de eszre vettem mikor jöttünk haza (meg maskor is) hbecsukom a jobbat es ha csak a ballal nezek csomo mindent nem latok, pl az auto rendszamat csak nagyon közelröl. Szemüveg lesz vagy csak faradt a szemem?
2011. aug. 30. 13:46
 1/7 Nevaeh válasza:

Hú,mintha én írtam volna.Én is várom a válaszokat.

Bocsi hogy beleoffoltam.

2011. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
sokat gépezel, mobilozol, tévézel?
2011. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hat napi 8orat...de nem erzem megeröltetönek es csak a bal szememmel van..nem szeretnek szemcsis lenni(tudom h ha kell nincs mit tenni)
2011. aug. 30. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el szemészetre, mert lehet, hogy kezelni kell. De komolyan, menj el dokihoz.
2011. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de lelkiekben keszüljek egy szemüvegre?
2011. aug. 30. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell szemüveg. De menj el, mit lehet tudni, lehet, hogy romolhat, ha nem kezelik.
2011. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 norbi vagyok válasza:
sztk szemüveg rulz
2011. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!