Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét? Valaki...

Lézeres szemműtét? Valaki megcsinálta már? Mik a tapasztalatok? Tényleg teljesen élesen látnak utána véglegesen? Érdemes megcsináltatni, vagy inkább szemüveg/kontaklencse?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem anyukám csináltatta és pozitív a véleménye az első héten elég rossz de utána szépen fogsz látni,tisztán
2011. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nekem apukám csináltatta meg kb. 1998-ban, szóval az nem éppen ma volt. De azóta teljesen jól lát és nincs szüksége szemüvegre/lencsére, pedig elég rossz volt a szeme. Nekem meg a húgomnak is kontaktlencséje van, de mi 1-2 éven belül meg szeretnénk műttetni. Mindenképpen megéri, bár nem olcsó.

21/L

2011. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
45%
Én is megszerettem volna műttetni, de egészségügyben tanulok és láttam, hogy zajlik ez a műtét...helyi érzéstelenítésben, borzalmas látvány. Nem valószínű, hogy ezek után belevágnék, inkább kontaktlencse v. szemüveg! 19/L
2011. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szemüveges vagyok, de utálom. Nem azért, mert szégyenlem, hanem mert állandóan törölgetni kell, meg ide-oda csúszkál az orrnyergemen. Gondolkodtam már kontaktlencsében, de valahogy tartok tőle, mert nem szívesen nyúlkálnék a szemembe. Vagy egyszerű a felhelyezése és utána nem is fogom érezni? Ha lenne rá pénzem, akkor én is bevállalnám a lézeres szemműtétet.
2011. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sziszivagyok válasza:
100%
Én sasszemű lettem. Az optik-med műtött. 125%-os a látásom. Ilyen jól még életemben nem láttam. Csak ajánlani tudom. A műtét előtt pedig érzéstelenítő szemcseppeket kapsz, így semmit sem érzel. Kihagyhatatlan élmény :)!
2014. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden pénzt megér! Nekem-6/7es dioptriám volt. 4éve csinálták meg azóta kiváló a látásom! Előfordulhat hogy szárad majd a szemed, de nem kellemetlenebb mint az állandó szemüveg viselése! Kapsz cseppet és cseppentesz bele napi 1-2 alkalommal.És elmulik idővel!
2015. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!