Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit kell tenni ha felcseréltem...

Mit kell tenni ha felcseréltem a kontaktlencsét?

Figyelt kérdés

van egy kis gond.... szerintem megcseréltem véletlenül a 2 lencsét, mert kicsit máshogy látok vele. mondjuk ígyis jó, de úgy gondolom, valahogy összecseréltem a kettőt. most mit csináljak? próbáljam megint kicserélni, és ha úgy jobb, hagyjam úgy?



jah, és még egy kérdés. hogyha mondjuk 3 napig nem hordom, attól még minden nap ugyanúgy kell tisztítani? friss folyadékkal?


2009. ápr. 20. 13:46
 1/2 anonim válasza:
Próbáld meg újból átcserélni...De az is lehet,h. kifordult. (Ha csak egyik zavar...)Én ugyan régebben hordtam csak lencsét, de amikor kifordult is zavart, annak ellenére,h. simán be lehetett úgy is tenni. Ha a lemosod az ápoló folyadékkal a lencsét (két ujjad közzött finoman átdörzsölöd), és úgy teszed tiszta folyadékkal megtöltött tárolóba, majd viselés előtt újra átmosod, sztem 3 napig simán hagyhatod.
2009. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nyugodtan cseréld meg, de lehet hogy csak meg kell újra tisztítanod, velem elöfordul hogy ha beteszem utána egy nyálkás réteg lesz rajta a szemben lévö váladéktól. ha lágy lencséd van valóban lehet hogy kifordult. három napig simán hagyhatod a folyadékban,de utána mielött feltennéd mindenképpen tisztítsd, dörzsöld át folyadékkal.
2009. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!