Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a szememmel?

Mi lehet a szememmel?

Figyelt kérdés
Szerda este olyan kis fájást éreztem jobb szememben annak is az egyik sarkánál hogyha hozzáértem mint amikor tudjátok behúznak valakinek, nm látszik, de ha hozzá érnek fáj, Ezt annak tulajdonítottam, hogy sokat dörzsöltem aznap és attól fájhat ,de ma kitapogattam mindkét szememet és éreztem fájós szememnél mintha egy kis dudor kinövés lenne belül a szememen. Egyik ismerősöm azt mondta lehet belül van árpa a szememben, volt már valaki hasonló helyzetben ?
2011. szept. 15. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet árpa van a szemeden. (ez a neve).
2011. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Most olvastam el az utolsó mondatod :D bocs
2011. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia! Igen, lehet, hogy belső árpád van. Én elmentem ezzel szemészetre, ahol a doki azt mondta, nem fog eltűnni magától, ha nagyon idegesít, kiműti. Nem foglalkoztam vele, pár napig kamilláztam és mostanra már nem is látszik szinte.
2011. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked körülbelül mennyi idő múlva múlt el ? Kamillás borogatást hogyan használod ? Kicsit menjen a szemedbe is vagy csukott szemen keresztül ?
2011. szept. 15. 21:00
 5/8 anonim válasza:
Körülbelül 2 hét múlva sokkal kisebb lett a dudor. Minden este használtam a kamillás borogatást, simán megfőztem a kamillát és egy 10 percre, vattakorong segítségével rátettem a szememre. Neked még mindig fáj a szemed vagy csak a dudort érzed?
2011. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a dudort akkor érzem meg, hogy fáj ha hozzáérek szemhéjamhoz akkor jobban fáj ha piszkálom nyomogatom, ha pislogok akkor annyira nem vészes
2011. szept. 15. 22:23
 7/8 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg a kamillás borogatást, remélem, neked is elmúlik :)
2011. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is kipróbálom, ma már használtam is is este.
2011. szept. 15. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!