Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet hogy a felső...

Mitől lehet hogy a felső szempillám alatt egy picike hólyag van és ha pislogok szúr?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Áá, nekem is szokott olyan lenni, én is utálom. Asszem árpa a neve.
2011. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez biztos? mert vki aztmondta az csak alul jön ki nem felül:S
2011. okt. 20. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hivatalosan mi a neve, de nekem is volt pár hónapja a felso szempillám alatt ilyen. Énlefertotlenitettem a kezemet és szetdorzsolom a holyagot. Nem tudom, hogy ez orvosi szempontbol mennyire agyament "eljárás", de segített és azóta nem jelent meg, és a szememnek sem lett semmi baja.
2011. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekemis volt ilyenem. Igen ez az árpa. Venni kell rá krémet. Menj el szemészetre és ott írnak rá krémet meg megis nézik. Ha veszel ilyen kicsi tubusba krémet és ha az ujjaddal kened, Akkor vigyxázz, ne annyira menjen a szemedbe mert nekem apa kente és belement és utána egy csomó ideig nem láttam csak foltokat vis nagyon homályosan láttam de ha mégis megtörténne, akkor bő vitzzel mossátok ki.
2011. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sophie Warner ***** válasza:
nekem neha elojon, a nevet eddig nem tudtam, de inkabb bekenhagytam, es 3-4 nap alatt elmult.
2011. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!