Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Folyton lecsúszik a szemüveg...

Folyton lecsúszik a szemüveg az orromról, illetve hozzáér néha a szempillám az üveghez. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Van 3 db szemüvegem, kettő ugyanolyan fazon, csak más a színe, az egyik pedig teljesen más fazon.

Hiába állítgatták a boltban, mindenhogy hozzáér a pilláimhoz.. Ha kicsit lejjebb csúszik az orromon, akkor nem. De akkor meg szerintem túl lent van... A kerettől alig látszik a szemhéjam.


2011. okt. 26. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Probald meg h masik boltba viszed nem oda ahol vetted, hogy mas is probaljon meg allitani a szemuvegen. Ahany elado annyifele allitas, es ezen a szemuvegen csak allitani kell.
2011. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szintén ugyanez a problémám. De én úgy veszem észre, hogy az egyik fülem lejjebb van (abszolút nem látható) és emiatt már nem is úgy áll a szemüveg. Nagyon idegesít, hogy állandóan maszatos az üveg a szempilláimtól, de többször törölgetem és kész.
2011. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
a válasz :KONTRALENCSE
2012. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó. Az kontaktlencse. És nem mindenki tudja vagy tanulja meg a hordását. Van akinek nem bírja a szeme, és nyúlkálós meló is(állandó kézmosás, mert a koszos kézzel szembe nyúlkálás nem jó kontaktlencsénél). Arról már nem is beszélve, hogy ha az emberbe könyökölnek, fellökik, elgáncsolják(mindhárom saját tapasztalat általánosból), akkor kiesik, és elveszhet.
2019. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!