Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveg után kontaktlencse-...

Szemüveg után kontaktlencse- karikák a szem alatt?

Figyelt kérdés
Ez a 3. hét, hogy kontaktlencsét használok, és úgy látom hogy a szemüveg "helye" mintha kezdene "elmúlni". Hallottam is ilyet, hogy a szemüveg miatt karikásabb a szem, de utána egy idő után megszokja és már simább a szem alatt. Ez tényleg így van?
2011. nov. 2. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ezt most nem értem...
2011. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:)) Tehát, a szemüveg miatt létezik hogy karikásabbnak tünik a szem? Tehát ha leveszed a szemüveget, karikásabb a szemed mint másnak aki nem hord szemüveget. És egy idő után, mikor már nincs rajtad egyáltalán, nem annyira karikás..ennél jobban sajnos nem tudom elmagyarázni:))) nekem is furcsa ez. De tényleg olyan, mintha a szemem kezdené megsozkni, hogy nem takarja el egy szemüveg:-??
2011. nov. 2. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán a szemüvegtől jobban fárad a szem. A kontaktlencse a természetes látás érzését biztosítja. Azért nem értettem először, mert nekem pl. amikor elkezdtem kontaktlencsés használni, attól voltam karikás, mert nehezen tanultam meg a kivételt és nagyon nyúztam a szemem és állandóan vörös volt. Ha most vissza gondolok a szemüvegre, nagyon utáltam, zavart, hogy valami van a szemem előtt, gondolom ezért fárasztóbb is a viselete.
2011. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen!:)
2011. nov. 2. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!