Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Sikeres lézeres szemműtét...

Sikeres lézeres szemműtét után jelentkezhetek pl rendőrtiszti főiskolára?

Figyelt kérdés
csak ez érdekelne ha lehet biztos forrásból, örülnék ha valaki tudna választ adni, mert sehol nem találtam erről leírást. azt tudom hogy kontaktlencse kizáró ok, de hogy a lézeres szemműtét után nem-e leszek korlátozva ilyen téren. úgy tudom hogy utána teljes mértékben normális lesz a szemem, egy ideig napszemüveget kell viselni talán ennyi az egész.
2011. dec. 18. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

attól függ a napszemüveg viselése, hogy milyen típusú lézeres szemműtétre vállalkozol (milyen drága)


a szemed a műtét után jobb lesz mint új korában, nekem most 140 és 160%-os (ennyivel jobban látok távolra)


ha vadászpilóták is megcsináltatják a szemüket (igaz, a legdrágább eljárással) akkor a tied se lehet gond.


mellesleg lazán letagadhatod h baj volt a szemeddel, mert ha nem tudják h ezt kell keresni, nem jönnek rá

2011. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jan. 7. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!