Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nyugtassatok meg, kezdek...

Nyugtassatok meg, kezdek kikészülni. Szerintetek honnan kellene tudnom?

Figyelt kérdés
Üvegtesti homályaim vannak,sajnos egyre rosszabb,nagyon sok folt van,meg színes fényfelvillanás.Olyan,mintha egy függöny eltakarná a látóterem. Folyton a retinaleválás tüneteit tapasztalom,voltam orvosnál,azt mondták,semmi baja a retinámnak,csak mindkét szememen van "elhalt terület",ami azért furcsa,mert még csak végzős vagyok a gimiben. Hogyan tudnám ezt megszokni,vagy netán mérsékelni? Nagyon zavar a mindennapi teendőimben,és mindig attól rettegek,hogy megvakulok.

2012. márc. 3. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg a szüleidet és keressetek egy jó szemészt!
2012. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már nagyon sok helyre elmentünk,és erre nincs megoldás igazából.
2012. márc. 3. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak is van jó pár éve, sajnos egyre rosszabb, egyre több van neki, már tiszta idegroncs. Volt többször is mindenféle vizsgálaton, neki is ugyanezt mondták, mint neked. Állandóan napszemüvegben jár az utcán, itthon mindent besötétít. Állítólag van rá mútéti megoldás, de rizikós, mert meg is lehet vakulni, így aztán nincs más, mint megszokni.

Most nekem is úszkálnak itt a gép előtt ülve, de próbálok nem rágondolni, akkor kevésbé zavaró.

2012. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!