Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A bal szemmel nagyon nem...

A bal szemmel nagyon nem látok jól kb.20-30 százalék, de a jobb szemem kb.80 százalék. Hol van megbízható szem vizsgálat? Ahol megmondják a tutit és nem okoskodnak.

Figyelt kérdés
A bal szememmel nagyon nem jól látok. Kb. 10-15 méterre lévő embert már homályosan látok. A jobb szemem kb. 80 százalékos. Arra gondoltam, hogy elmennék egy jó kis lézeres szemműtétre ami megjavítaná a szemem vagy a szemeim látását, de előtte el kéne mennem egy jó kis vizsgálatra, ahol egyáltalán kiderülne mi is a baj és mivel orvosolható

2012. márc. 4. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Szemüveget nem szeretnék hordani akkor inkább kontaktlencsét. De egyik sem oldja meg a problémát és én inkább azt szeretném. Valószínűleg elkezdek hordani napszemüveget a szemem pihentetése érdekében. (ez jó ötlet?)
2012. márc. 4. 22:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezeket az értékeket szemész mondta?
2012. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szemorvoshoz menj, de legalább optikushoz. Magad csak akkor barkácsold a szemedet, ha van belőle 2 tartalék.
2012. márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen az értékeket az orvos mondta. Kb. egy éve voltam nála. De a közeljövőben sürgősen elmegyek.( napokon belül) Újra sas látásom lesz. :)

Nem vagyok sem cukorbeteg sem semmilyen beteg. Egyébként ezek a lézeres szemműtétek minden esetben eredményesek.

2012. márc. 5. 12:03
 5/5 anonim válasza:

Hát ne vegyél rá mérget hogy semmi baja a szemednek.

Van sok kókler szemész. Javaslom a SOTE szemészeti klinikát, vagy bármelyik járóbeteg szakrendelést.

A szemünk az egyik legbonyolultabb szervünk, és nagyon sérülékeny, a tiéd sincs acélból, elhiheted.

2012. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!