Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez szemherpesz?

Ez szemherpesz?

Figyelt kérdés

Az egyik szememen a szemhéjam kicsit megduzzadt és reggel ébredés után szoktam érezni hogy meg van dagadva, de 1-2 órával az ébredés után mér nem is érzem (hozzászokok?).

Most láttam, hogy egy apró kis pötty van a felső szemhéjamon. A kérdésem az lenne, hogy ez szemherpesz vagy valami más?

(Képeket nem biztos, hogy mindenki látni szeretné!)

*****

*****

*****


Ha bármilyen tanácsot tudtok adni, szívesen fogadom! Köszönöm



* Automatikusan eltávolított tartalom.

2012. márc. 31. 19:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Google képkeresőt használva másmilyen képek jöttek be, mint ez. E miatt nem vagyok biztos, hogy ez szemherpesz-e
2012. márc. 31. 20:00
 2/7 anonim ***** válasza:
árpa
2012. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Orvos mindenképpen ajánlott, vagy csak 1-2 nap után ha a kamillás öblögetés nem segít?
2012. márc. 31. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább árpa. Ne kísérletezz, menj el szemészhez, mert ha elfertőződik, műtét lehet a vége.
2012. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tom mi a neve de néha nekem is ki szoktot jönni. marha zavaro,meg fáj ha pislogsz de pár nap mulva magátol elmulik. legalábbis én nem szoktam vele semmit sem csinálni.
2012. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha árpa, akkor no para, 1-2 nap és elmúlik magától. nekem is előjön néha, de már rájöttem, hogy ártalmatlan..
2012. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, a tünetek alapján árpa, erre rájöttem (és talán megvan a kiváltó ok is: bringát szereltem, és olaj/zsír kerülhetett a szemembe, legalábbis azután jött elő)

Volt már egyszer ugyan ilyenem, de akkor csak a szemhéj megdagadását észleltem, a kis piros csomót nem. Akkor 2-3 nap után elmúlt.

2012. márc. 31. 20:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!