Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elpattant egy ér a szemembe,...

Elpattant egy ér a szemembe, mit tegyek hogy elöbb eltünjön?

Figyelt kérdés
hánytam, és azthisszem akkor pattant el, csak másnapra vettem észre, eleinte csak alul volt véres, de egyrejobban olyan,és már teljessen elterült felülre is, és nagyon ronda:S mit tegyek hogy eltünjön? szemcseppet használok

2012. máj. 9. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Te sehogysem fogod tudni eltűntetni, az valószínűleg örökre megmarad, de tud visszább húzódni.

Én kontaktlencsét hordok, a munkahelyemen kikerülhetetlen nyáron a légkondi használata, a kettő együtt eredményezte nálam egy ér kitüremkedését, erre a kontaktológus hívta fel a figyelmem. A szemcseppet ő ellenzi, nem csak a lencse miatt, szerinte ez inkább reklámfogás, ideig-óráig valóban fehérebbé teszi a szemfehérjét, de nem örökre. Azóta javult a szememben az ér állapota (messzebbre ültem a légkonditól), de még ott van. Nem ártana egy orvossal beszélned, mert nem biztos, hogy csak a látvány a baj!

2012. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy elsősorban nézze meg egy orvos mielőtt bármit is csinálnál vele, ha csak az ér pattant el akkor viszont szedhetsz rá Rutascorbint, vagy egyél olyan ételeket amiben sok a rutin, mivel ez érfalerősítő, nekem sokat segített.
2012. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
voltam ügyeleten azt mondták felszívodik + szemcseppet ajánlották, am nkm is kontaklencsém van:)
2012. máj. 9. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!