Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez normális első szemüvegnél?

Ez normális első szemüvegnél?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg az első szemüvegem amit az orvos irt fel. Felvettem, és annyira fura, kicsit szédülök benne, de nagyon tisztán látok benne, szinte "túl" jól. Nem is emlékszem hogy mikor láttam ennyire jól utoljára, pedig csak 18 vagyok. 2,5-ös a szemüvegem.
2012. jún. 27. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
szia. Enyém -1,5 de ugyanígy voltam. Hozzászokik a szemed és elmúlik :)
2012. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég erős első szemüvegnek. Én is így kezdtem.:)

Teljesen normális amit tapasztalsz. Nekem a térlátásommal volt baj egy darabig miután szemüveges lettem. Lépcsőn csak úgy tudtam lemenni, ha levettem a szemüveget. Meg lehet szokni.:)

2012. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A szemész is mondta, meg az optikus is hogy elég erős első szemüvegnek, és hogy hamarabb miért nem mentem. Igaz hogy 1-2 éve is küldtek szemészetre de nem mentem, az utobbi időben sokat romlott a szemem, és elmentem.

Amúgy viszonylag jól látok, csak suliban a táblára irt szövegeket nem szoktam látni, főleg hogy leghátul is ülök. :)

Köszönöm a válaszokat :)

2012. jún. 27. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!