Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres (PRK) szemműtétem...

Lézeres (PRK) szemműtétem után hat héttel úszó üvegtesti homályaim lettek. Mindkét szememben állandóan nagyobb szürke foltok vannak. Korábban nem volt ilyen problémám. Jelentkezett valakinél hasonló tünet lézeres szemműtétet követően?

Figyelt kérdés
Remélem, hogy feltalálnak az ártalmatlannak mondott üvegtesti homály ellen valami biztonságos megoldást (szemcsepp, gyógyszer) mert nagyon megkeseríti az életemet.

2012. júl. 2. 10:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nekem nem volt lézeres műtétem, de homályaim vannak kb bő 2 éve. 27 éves vagyok. nekem is ki van a tököm már a jelenséggel. Hallottam hogy lézerrel kilövik vaéahol őket, de olvastam olyat is h a kezelés után rosszabb lett neki. Te amugy mennyi idős vagy?
2012. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem is lett hasonló, elvileg ilyen műtéttel lehet megszüntetni pont.. nekem meg is szűntek a régiek de lettek helyette újak :( :@

Mondjuk annyira nem zavaróak mert nincs túl sok meg csak az egyik szememben és csak nagyon világosban zavaró..

Neked milyen a helyzet?

Meg am elvileg ezek ilyen hegek v nemtom mik, lehet nem jól csepegtettél és azért alakultak ki..

2012. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
32 évesen műtöttek a rövidlátás miatt, azóta vannak a homályok a szememben. Ez jóval rosszabb közérzetet teremt mint csak a rövidlátás. A csepegtetést pontosan betartottam. Bízom benne, hogy lesz valami szer, gyógymód a homályok ellen, ami nem kockázatos, és akkor biztosan alkalmazom.
2012. júl. 27. 16:30
 4/14 anonim ***** válasza:

Ennyire durva nálad a helyzet? :O Esetleg újabb műtét?

Szóltál a helyen ahol műtöttek h van ilyen problémád?

Am hol műtöttek?

2012. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Nekem pár hónapja van, és olyan szintig jutok néha, hogy megfordul a fejemben, hogy akarok így tovább élni :(((

Nem szeretnék megőrülni, nem hiszem el, hogy erre nincs semmi, akinek több éve van az a diliházban van már??

32N

2012. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hogy alakult ki nálad? mennyivel utánna? ennyire észrevehető, elterelni se tudod a figyelmed róla?

akk ezekszerint az enyém még nem vészes nagyon..

am beszéltél az orvosokkal erről?

2012. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Beszéltem róla az orvosokkal, de nincs a bajra megoldás. Egy-kettő azt állította hogy biztos előtte is volt homály, csak nem láttam ilyen jól. Ez ostobaság, előtte kontaktlencsével vagy szemüveggel is láttam volna a szürke foltokat, egyértelműen a műtét után lett.Sajnos nagyon megbántam a műtétet.

A lézeres műtétről ami Amerikában van hallottam, de én is olvastam, hogy volt akinek után több homálya lett utána és nem is mindenkinél tudják elvégezni, mert nem látszik. Valami jobb megoldásra várok.

2012. aug. 11. 17:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már megkockáztatom azt is h mindenkinél jelen van ez a dolog csak különböző erősséggel.. nálam pl nagyon enyhe, csak akkor tűnik fel ha koncentrálok rá
2012. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

:((

Mennyire gyakori, hogy lézeres műtét után ilyen homály alakul ki?

2012. nov. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
neked is van?:O
2012. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!