Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Szemproblémák

A kérdés

Üvegtesti homály, depresszió?

Néhány hónapja derült ki, látom ezeket az úszkáló vackokat, nem a legjobb a lelki állapotom enélkül is, de most vannak napok, hogy így az életem értelmén is elgondolkozom.30 évesen diliházban fogok kikötni...?:((((

2012-08-10 21:37  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Nyugodj meg, nagyon sokan szenvednek ettől a problémától. Miután megjelentek hónapokig depressziós voltam, senkinek nem beszéltem róluk. Utána néhány emberrel szóba jött. Kb. 7 emberre kell gondolni. Ebből 2-nek szintén vannak, igaz, nem olyan mennyiségben, mint nekem. Ilyen az élet...

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2012-09-04 20:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lézeres (PRK) szemműtétem után hat héttel úszó üvegtesti homályaim lettek. Mindkét szememben állandóan nagyobb szürke foltok vannak. Korábban nem volt ilyen problémám...
Ettől láthatok a bal szememmel egy kicsit homályosan?
Mitől lehet az, hogy ha nagyon mélyen alszok -akár csak fél órát is-, az egyik szememre eltorzul a látásom, és ébredés után kb. egy óráig homályosan látok?
Nem egyformák a szemhéjaim, a bal szememre nagyon rámegy, ráadásul még homályosan is látom a bal szememmel a betűket távolra. Mit tegyek ellene?
Úszkáló foltok, homályok a szememben 12 évesen?
Rövidlátónak minősülök, de ha lefelé nézek elhomályosul a kép?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Szemproblémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu