Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Amsler rács. Ez alapján gond...

Amsler rács. Ez alapján gond lehet?! FONTOS!

Figyelt kérdés
21 éves vagyok.Kipróbáltam kíváncsiságból ezt a vmit ( [link] és az oldalon található 3.példához hasonlót láttam. Ez mit jelenthet?

2012. szept. 1. 14:20
 1/8 A kérdező kommentje:
?????
2012. szept. 2. 15:25
 2/8 anonim válasza:

Szerintem netes hülyeség.

Ha gyakran fáj a fejed vagy olvasás közbe összemosódnak a betűk akkor menj el orvoshoz.

2012. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez baromság, semmi értelme.
2012. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó :)
2012. szept. 9. 13:23
 5/8 anonim válasza:

Hát az Amsler rács nem hülyeség... tényleg nagy foltot látsz?? Makula degenerációd nem hinném, hogy van, mivel az egy időskori betegség, de ha ilyen dolgokat látsz, jobb ha megvizsgáltatod magad a biztonság kedvéért...

aztán lehet, hogy szimplán csak a képernyőddel van vmi... ?!

2012. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nagy folt...Főleg a bal szememnél...
2012. szept. 13. 17:10
 7/8 anonim ***** válasza:
a látóideg gyulladása is okozhatja. azt pedig fertőzéstől (pl kullancstól, ami évekig is lappanghat) autoimmun betegségen át sokminden okozhat. menj el szemorvoshoz, ő megmondja a tutit. veszteni nem veszthetsz vele, s lehet h felfedeznek vmit amit kezelni kell.
2012. szept. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia kedves kérdező

Mi lett veled azóta?

(Tudom régi a kérdés de nálam is pont ez a helyzet áll fent)

2023. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!