Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most kaptam próbalencsét, ami...

Most kaptam próbalencsét, ami éjjel is bent lehet. Más is bent szokta hagyni az ilyen típust?

Figyelt kérdés
Ez olyan lágy lencse, ami 29 napig egyfolytában bent lehet, de hetente legalább egyszer ki kell venni tisztítani. Elég érdekesen hangzik számomra, hogy aludni is lehet vele, hiszen eddig olyan volt, amit ki kellett venni, különben csupa vérágas lett a szemem.
2009. aug. 3. 14:03
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen. Aludtam benne egy hétig és semmi baj nem lett. De azóta másfajtát vettem, amit minden este ki kell venni. De a másiknál is jobb az, ha kiveszed, mert nem kap elég oxigént a szemed.
2009. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ki is fogom lenni, mert elég mozgalmasan alszom, és még a végén kipotyogna, vagy összegyűrődne. :)
2009. aug. 4. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!