Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől rángatózhat a szemhéjam?

Mitől rángatózhat a szemhéjam?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel óta "rángatózik" a jobb szemhéjam. Nem folyamatosan, de gyakran rám jön, és nagyon zavar. Nem vagyok sem ideges, sem kialvatlan, más ok viszont nem jut eszembe. Kicsit talán náthás vagyok, de annak nem hiszem, hogy köze lenne hozzá, mert ilyen még sose volt velem. Van valami tippetek? Volt már nektek ilyen?

(Bocsánat, ha rossz kategóriába írtam a kérdést)


2012. nov. 22. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet pl. magnézium hiány.
2012. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyél magnéziumot, B komplexet, pár sós kekszet, igyál elegendő folyadékot, és néha tornáztasd meg a szemhéjadat!
2012. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A magnézium-hiány lehetséges, ma már este nem akarok enni, de akkor holnap odafigyelek rá. Inni iszom eleget azzal szerintem nincs baj, de mit értesz azon, hogy tornáztassam a szemhéjamat?

Köszi a válaszokat!

2012. nov. 22. 23:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudatosan csukd és nyisd a szemed, zárd össze pár pillanatig, kicsit emelgesd a szemöldököd is. Tudod: olyasmit, amivel ellazulnak az izmaid.
2012. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tikkelsz. Feszültség, ráadásul nem aktuális, hanem lassan felgyülemlő. Nincs rá gyógymód, magától szűnik, ahogy csökken a feszültség. Sokáig - napokig, hetekig - tarthat.
2012. nov. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Tornáztasd". Egyél magnéziumot, általában idegesség miatt van (pl. ha stresszeltél nagyon az elmúlt 3 hétben).

Nekem a vizsgaidőszakban volt többször is, de amint véget ért, elmúlt. Idegesség. De a több alvás is segíthet.

2012. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!