Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Neten szeretnék kontaktlencsét...

Neten szeretnék kontaktlencsét vásárolni! De miután voltam az Ofotértben és megkaptam a próbalencsémet nem kaptam semmilyen papírt ami alapján tudnék online rendelni Hogyan "kérjem" meg őket erre h legyen már szívesek maguk ellen dolgozni?!

Figyelt kérdés
köszi a választ

2012. dec. 14. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, pont ez a lényeg, hogy próbalencse után náluk vedd meg a rendes lencsét.
2012. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
még annyit a tisztánlátás végett h bevált a próba és vettem tőlük x mennyiséget de aztán kalap kabát nem adtak semmilyen paíprt..
2012. dec. 14. 22:57
 3/11 A kérdező kommentje:
most ezzel azt mondod h sima optikákba próbálkozzak?
2012. dec. 14. 22:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha már rendeltél tőlük, akkor szerintem kikérheted. Hiszen senki se kötelezhet arra, hogy náluk vedd meg.
2012. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

értem

de egyébként ilyen egyszerű optikákba is jól fel a szememet vagy inkább jobban bízzak a nagyokban?

2012. dec. 14. 23:02
 6/11 A kérdező kommentje:

*jól mérik fel a szememet

kicsit szétszórt vagyok már:)

2012. dec. 14. 23:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Csináld azt, hogy veszel tőlük egy adagot és nézd meg az adatokat a dobozon. Ha nem speciális a szemed, akkor görbületet keress rajta (DC) és dioptriát (D), illetve nézd meg a lencse pontos típusát és márkáját. Utána azt javaslom az eOptika.hu-n nézelődj. Nagyon jók az áraik, gyorsan és ingyenesen szállítanak, és baromi kedvesek. Bármi problémám volt (egyszer elírtam a szállítási címet :), gyorsan és kedvesen reagáltak. Már régóta náluk vásárolok.

Lehet, hogy az Ofotért saját márkás lencséi közül adnak neked. Valahol találtam a neten, hogy az iWear kontaktlencséknek ezek a megfelelői:

iWear Dr. Supreme+ = Frequency XC

iWear napilencse = Focus Dailies All Day Comfort

iWear XR Supreme = Biofinity

2012. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszi a választ,de kimaradt h tórikus lencse kéne szemtengelyferdülés miatt..

amikor még sima lencsém volt iwear Supreme(neten+sima optikákban meg ahogy írtad Biofinity-t vettem de ez most már sajnos nem elég:/

Az ilyen spécikhez mindenképpen vmi részlete papír kellene nem?

2012. dec. 15. 12:59
 9/11 anonim ***** válasza:
A speciális lencséknek is rajta vannak az adatai a dobozon. Az egyik barátnőmnek tórikus kell és azon rajta voltak. Viszont azt is mondta, hogy azt mindenhol egyedileg gyártják mert túl sok a változó, így hosszabb idő amíg neki szállítani tudnak, mint ha normál lencséje lenne. Szóval a dobozon megtalálod :)
2012. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha csináltattál vizsgálatot valahol akkor kötelesek kiadni egy papírt a szemed adatairól. Szóval menj be és kérd el ha nem kaptál.
2012. dec. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!