Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lesz baj a szememnek ha pár...

Bebycica kérdése:

Lesz baj a szememnek ha pár nappal tovább hordom a kantoklencsét a előírtnál?

Figyelt kérdés
Nem sokkal de a sok kicsit sokra megy, és pénz spórolás szempontjából kérdezem??

2012. dec. 27. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Egy darabig minden rendben volt, aztán szivárványhártya-gyulladásom lett. A szemész majdnem kinyírt. Azóta betartom az előírtakat.
2012. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen a hasznos választ :)
2012. dec. 27. 13:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Eleinte én is úgy csináltam hogy az előírtnál kb 4-5 nappal tovább hordtam. Az unokatesóm mindig mondta hogy ő simán hordja 2 hónapig, sőt igazából nem is számolja a napokat.

Egyik haverom akár 3 hónapig is használja, igaz ő nem minden nap hordja. Az ő, vagy a testvére ismerősei is 2-3 hónapig hordják.

Ekkor még kételkedtem benne hogy nem lesz semmi bajom. Megkérdeztem még valakit aki ugyan olyan lencsét hord mint én és ő 2 hónapig használja.

Na akkor én is kipróbáltam és azóta 2 havonta cserélem.

2012. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jópár éve van lencsém, mindig is 2-3 hónapig hordtam a 2hetes lencséimet... sose volt belőle gond. Hozzátenném, hogy ezt csak jófajta lencsével szabad csinálni.
2012. dec. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 5. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem hónapja van lencsém, és most hónapig hordtam, de már a végén nem láttam olyan élesen vele!
2013. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!