Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szeretnék színes kontaktlencsé...

Szeretnék színes kontaktlencsét, de az a márka, amit használok nem gyárt színeset, ha minden paraméterben megegyező lencsét választok, akkor van esélyem, hogy bírni fogja a szemem?

Figyelt kérdés
Neten rendelném, mert az optikában, ahová járok, csak egy fajta van és az nem jó méretű (más átmérő) + rohadt drága.

2012. dec. 27. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A színes lencsék anyaga más mint a sima, így nem biztos hogy jó lesz... nekem 4 fajtából eddig egy sem lett jó, pedig az anyagán kívül mindegy egyezett. Nem jó arány. Bár elég rondák is berakva, szóval mindegy, úgysem hordtam volna. Nem olyan mint képeken... cseppet sem.
2012. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és milyeneket próbáltál?
2012. dec. 28. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz probléma. Ha meg a lencse kicsit nagyobb vagy kisebb pár milliméternél az nem egy nagy gond. Neten rendelve sokkal olcsóbb minden kontaktlencse. De a színes tényleg nem olyan, mint amit a monitoron látsz. Én is rendeltem már színeset, 3 havit és hát sokan megijedtek, de sebaj, nekem tetszett :)
2012. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon más, zavaró anyagból van? Netről rendelnék én is, de ha nem jó, akkor nem szeretném kidobni a pénzem egy egész dobozra. Méretben találtam jót, állítólag nem néz ki (nagyon) rondán felvéve.
2012. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És milyen márkákat próbáltatok?


színtelenből most iWear Supreme-et hordok, ami nagyon jó és kényelmes viszont kipróbálnék egy színes lencsét is (B&L Pure Visiont is próbáltam, de az kb elviselhetetlen volt)


világoskék szemem van és szeretném kipróbálni a zöldet


[link] ezt a fajtát néztem ki, valakinek tapasztalat?

2012. dec. 30. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!