Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lenne egy nagyon fontos...

Lenne egy nagyon fontos kérésem. A bal szememre rosszul látok de a jobbal nincs baj. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Voltunk már szemésznél, de azt mondták nem kell szemüveg. Géppel is megnézték. És azt mondták hogyha még mindig rosszul látok mennyünk vissza kontrolra. De én tényleg nem látok rendesen. 12 éves vagyok a második padban ülök és sokszor nem látom a táblát. Anyukám is azt mondta hogy csak beképzelem magamnak. De akkor miért nem látok jól???? Légyszi segítsetek. Normális válaszokat kérek.

2013. jan. 16. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj vissza. Tudnak olyan szemüveget is készíteni, amiben csak az egyik lencse dioptriás.
2013. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak tudod azt mondták hogy ráér a szemüveg. :( De azért köszi a választ!:)
2013. jan. 16. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy raer a szemuveg??? Iszonyu nagy baromsag! Nekem 6 eves koromtol van szemuvegem. Szerencsere nem kell mindig hordanom, jogositvanyban sincs benne, de mikor erzem, hogy farad a szemem vagy faj a fejem, akkor felveszem.

Lehet, hogy neked is eleg lenne csak az orakon viselni.

Beszelj Anyukaddal ujra!

2013. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az orvosok mondták hogy ráér.

Köszi a választ!:)

2013. jan. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!