Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kinek volt már lézeres látásja...

Kinek volt már lézeres látásjavító műtéte? Akinek volt mik a tapasztalatai? Milyen érzés volt, hogy zajlott a műtét?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen fájdalommentes és azonnal használ.

Ez egy magánklinika leírása,de sztk-alapon is ugyaneztés ugyanígy csinállják.

[link]

2013. jan. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem lassan egy éve volt a műtétem. Prk-val. A látásom tökéletes. 125%-os! A műtét valóban fájdalom mentes. A műtét úgy zajlott, hogy legelőször is volt egy nagyon alapos vizsgálat, itt megállapították, hogy alkalmas-e a szemed a műtétre.. Ha ezen túl vagy, akkor kapsz egy időpontot a műtétre. A műtét napján is van még egy rövidebb vizsgálat, a biztonság kedvéért, mielőtt elkezdik csinálni a szemed. Ez után, érzéstelítő cseppeket kapsz a szemedbe, 10 perc várakozás után mész a műtőbe, ahol megcsinálják. A műtét során fényeket fogsz látni de semennyire nem fáj... A műtét után egyből látsz :) Pár napig kellemetlen lesz utána, mintha valami por lenne benne és a fényre is érzékeny lesz de semmi komoly, kibírható!! Csak ajánlani tudom, én nem bántam meg!

Én náluk csináltattam: [link] de ha jól tudom, akkor a focus medical testvér klinikája. Szerintem megéri, vágj bele nyugodtan.. :)

2013. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!