Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Allergiások! Ti mit csinálnáto...

Allergiások! Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
napközben még el is vagyok a szememmel, de mikor este lefekszek, akkor kicsit megdörzsölöm.ez még önmagában nem gond, de van mikor éjszaka is arra kelek hogy viszket, és dörzsölöm:S reggelre meg hiába a gyógyszer és szemcsepp olyan piros és gennyes hogy fél órát állok a csap mellett mire ki tudom nyitni a szemem.:S csak én vvagyok igy vagy vannak még sorstársak? nincs vmi ötletetek? vagy csak tippek hogy enyhithetnénk ezt a szörnyü időszakot?
2009. szept. 2. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Óh, nagyon meg tudlak ám érteni. Én porallergiában szenvedek, az év háromnegyedében hasonlókat élek át.

Sajnos, sok allergia tünete csökkenthető, de teljesen nem szüntethető meg, valószínűleg a tied is. Esetleg gondolkodtál gyógyszerváltáson? Vagy fordultál már orvoshoz azzal, hogy ezek a gyógyszerek nem elég hatékonyak?

Lehet, hogy ajánlana jobbat. Ha nem, akkor ideje lecserélni az orvosod. Azt nem említetted, hogy milyen allergiád van és hogy mit szedsz rá, de én pollenre vagy porra tippelek. Sajnos, ezek azok a fajták, amikkel teljesen megszüntetni nem lehet. Életmódbeli változtatások talán enyhítenek valamit (gondolom, te is kaptál egy halom tanácsot ezzel kapcsolatosan) és ha új gyógyszert kérsz, akkor talán valamit hatni fog.

Én Claritint szedek, ez éppen hogy használ valamit, orrcseppet, orrspray-t ritkán használok, akkor is FlueMare-t (ha jól tudom ez a neve, most pont nincs itthon, hogy megnézzem) veszem, mert viszonylag kíméletes és valamennyit használ is.

2009. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mire vagy allergiás? Ha tollpárnán alszol, lehet, hogy az a baj. Le kell cserélni antiallergén párnára, takaróra. Érdekes, hogy csak éjjel ilyen vészes a helyzet, és ennyire súlyos. Nem végeztek allergiatesztet?
2009. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Öcsém is allergiás nagyon nagyon durván!Neki, ha kijön, egész nap be van dagadva a szeme!Egy csomó mindenre allergiás.Ő egy ideig a corysaliat szedte, az segített úgy ahogy, de most vitamint szed, az nagyon bevált.

Nem tudom ismered-e a lenkeiféle vitaminokat, tesóm alapot szed, plusz issza a Kalmag port, és egyik napról a másikra rendbe is jön mindig, mikor elkezd kijönni az allergia.Én csak por allergiás vagyok, de mikor kijön, akkor tüsszögök, folyik az orrom, viszket a fülem, torkom, szemem, én is elkezdtem szedni és nincsenek már tüneteim!tudom, hogy sokan mondják, hogy pénzéhes szcientológus, meg hogy kamu, meg vitamin túladagolás amit csinál, hát szerintem nem az.Nekünk nagyon bevált, nincs egy allergiás tünetem sem mióta szedem!Csak ajánlani tudom!

2009. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a lista: kutya-macskaszőr, por,pollen, virágpor, nyírfa nyárfa füzfa feketeteüröm parlagfű tollpárna... igen ezek mind, szivacspárnán alszok, xyzalt szedek, kétféle szemcseppet,de még igyis durva a helyzet:Sköszi h irtok. amugy mindegyik gyógyszert használtam már, szóval nem mindennapi eset vagyok. azt hinné az ember hogy felnőttkorára kinövi, de ugyanaz a helyzet mint 4-5 évesen.eleinte a xyzalnak olyan erős mellékhatásai voltak, hogy nem tudtam szedni, mert állandoan aludtam tőle. most már meg se kottyan:S
2009. szept. 2. 12:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp próbáld ki a vitamint!tudom nem olcsó, de azért, ha belegondolsz az sem jó, hogy egy olyan erős gyógyszerhez, amitől régebben kidőltél, teljesen hozzászokott az immunrendszered!És vannak mellékhatásai!

Mindenképpen tudom ajánlani a vitamint!Nem tudom mennyit költesz gyógyszerekre, de lehet nem kéne sokkal többet fizetni!(3.voltam)

2009. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem számit mennyibe kerül. ha az egészségről van szó akkor bármennyit kiadok érte, csak javuljon. a gyógyszerem kb 1500-2000 körül van. anyukám amugy is nagy vitaminmániás, biztos hogy venni fogunk! köszi a tanácsokat, ha van változás megirom!:)
2009. szept. 2. 13:17
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


rendben:)ezen a honlapon megtalálod a vitaminokat, áraikat, és hogy hol vannak üzleteik!

Ha anyukád vitamin mániás, akkor meg végképp próbájátok ki!Ja és javaslom neki, hogy olvassa el a doktor úr könyvét, dob majd egy hátast utána!:)

2009. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem homeopátiás szerekkel gyógyított ki egy doki teljesen az allergiámból. Aki ért hozzá el is tudja érni a kívánt eredményt, persze el is kéri az árát :)
2009. szept. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a húgom is ilyen.. neki az egyik magán rendelőben az orvos 2 szemcseppet is írt.. egyet csak azért hogy ne viszkessen, de ha mégis viszketne egy erősebbet!

Spersallerg a neve.. ez biztos jó!!!

2009. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is Dr. Lenkeire szavazok, mert amúgy is a gyógyszerre egy idő után a szervezeted rezisztens lesz.
2009. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!