Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A migrénes fejfájás milyen...

A migrénes fejfájás milyen hatással van a szemnyomásra?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakran fáj a fejem és olyankor érzem,hogy a szememnél és a homlokomnál sincs valami rendben,különösen a bal szememnél.Mit lehet tenni, van erre valamilyen megelőzés?

2013. febr. 1. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem jobboldalt fáj a migrén rohamoknál. Orvosok mondták, hogy lehet nagy a nyomás a szememben, de a vizsgálatkor rosszúl lettem, és annyiban maradt, nem kaptam meg rá a választ.


Természetesen az allapotom rosszabodik, mikor a szememet megnyomom, olyankor különösen érzekeny.

2013. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első vagyok... Sajnos nem olyan könnyű ezt megelőzni. Mikor érzed, hogy migréned lesz (mert minden ilyen beteg érzi) próbálj meg már akkor bevenni gyógyszert (aspirin, nurofen, stb. majd kitapasztalod melyik használ neked).


Nálam úgy van, ha átlépek egy bizonyos határt, és nem veszek be gyógyszert idejében, kitörik a mirgén és semmi sem állithatja meg. Szenvedhetek órákon keresztűl. :(


Kitartást!

2013. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!