Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az ember szeme ki tud esni...

Az ember szeme ki tud esni magától? Ha Igen, akkor mitől eshet ki?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, én még ilyet életemben nem hallottam. És nem is lehetséges szerintem.
2009. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tud, hiszen nem egy lyukba helyezett golyó, hanem sok szálon izmokkal és erekkel ,,bebiztosított", hozzánk nőtt szerv, csak komoly erőkifejtéssel (kinyomással) lehet kivenni, kiesni nem tud
2009. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Tőlem biztos nem, na de Magától! XD
2009. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos én már hallottam ilyesmiről. Hogy szó szerint kiesik e azt nemtudom. De anyukám ismerősének a fia beteg volt (cukorbeteg) már a korházban feküdt(tudták hogy nincs sok vissza neki) és egy nap kifordult a szeme... (rá 1-2hónapra meg is halt)
2009. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
ez vicc?
2009. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez tényleg komoly dolog. Ez egy gyakori betegség, az "octopus regularis" és teljesen váratlanul történik meg néha. A tudomány jelenlegi állása szerint nem lehet detektálni, hogy ki hajlamos rá és ki nem, de akinek kiesik a szeme, az tuti meg fog halni rövid időn belül.
2010. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha magától ki is esik, akkor magától esik ki, akkor mi a f*sznak kérdezed hogy mitől? magától....vagy tudod mit? szúrd ki, azt nem kell ezen aggódnod
2010. ápr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Magatol...
2010. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!