Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha megvettem a próbalencsét...

Ha megvettem a próbalencsét (kontaktlencse), de mégse szeretnék kontaktlencsét majd, akkor nem vagyok köteles megvenni?

Figyelt kérdés

Ahol csináltattam az alkalmassági vizsgálatot, ott azt mondták, kontaktlencse váráslás esetén ingyenes a vizsgálat.


De időközben számomra ez nemcsak drága (vagy csak náluk drága /3 hóra kb 20.000 ft), de szokatlan és kényelmetlenebb mint a szemüveg.


Ha nem jelenek meg kontrollon akkor lehet így valami gond? Próbalencsét kifizettem, de eddig telefonon hívtak minden apróságért és mint mindenhol adataimat is elkérték.


2013. ápr. 27. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a próbalencséért fizettél akkor semmivel nem tartozol nekik, mivel az alapból ingyenes kellett volna hogy legyen. A próbalencse nem is árusítható.

Ha rendeltél lencsét akkor mondd le, mondd hogy nem jó mégse, nem kell és kész.

2013. ápr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A próbalencse nem véletlenül próbalencse. Ha mégis úgy döntesz, hogy nem akarod, akkor jogod van azt mondani, hogy nem rendelsz belőle.
2013. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!