Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rossz szem miatt fájhat a...

Rossz szem miatt fájhat a feje valakinek? (Bővebben)

Figyelt kérdés

Bal szemem rossz, de még nincs szemüvegem és fájdogál a fejem.Olyan mintha a szemem miatt lenne :S


Kösz előre is.


2009. okt. 7. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez nagyon gyakori.

Nekem is az egyik, s már hányingerem volt mindig délutánra! Csináltass szemüveget, vagy legalább beszélj orvossal!

2009. okt. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze!

Nekem sokat fájt a fejem anno aztán kezdtem rosszabul látni, elmentem szemészhez és jött is a szemüveg!

Te is menj el ha kapsz szemüveget már nem fog fájni!

2009. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Igen. Régebben nekem is sűrűn fájt a fejem,..azt mondta a doki, h nincs gond a látásommal,cs erőltetve nézek, és ettől fáj a fejem...amióta hordom a szemüveget megszűnt a fejfájásom:)
2009. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi.


Még annyit hagy kérdezzek már, hogyha maszeknál csináltat az ember szemüveget(Ofotér vagy ilyesmi) akkor az hogy megy?


Úgyértem be kell jelentkezni vagy csak elmegyek és hogyan tovább?

Valamint ott meg is vizsgálnak illetve megcsináltatják nekem a full szemcsit?

Kb mennyi körül kerül ez?



Köszi nagyon!

2009. okt. 7. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Igen fájhat miatta a fejed, nekem is ez volt, mióta van szemüvegcsim azóta nem fáj. Én is optikában csináltattam a szemvizsgálatot is. Ha elmész akkor mondjuk kérhetsz időpontot, de mondjuk nekem szerencsém volt és rögtön fogadott a szemész. A vizsgálat több helyen ingyenes ha ott meg is csináltatod a szemüveget. Nekem a keret 16ezer volt, és a 2 lencse 10-10 bár ez erősített, meg mindenféle nemtudom milyen réteg van rajta:D Nem értek hozzá:D Kb. 5 munkanap alatt készült el.
2009. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

16 ezer meg 10-10 azaz 36 volt a szemüveged összesen??Huh bakker ez nagyon sok.


Köszi nagyon

2009. okt. 7. 18:58
 7/8 anonim válasza:

Nekem is szokott fájni amikor nincs rajtam szemüveg :S


Nálam úgy volt, hogy amikor elmentem szemészetre, akkor 2 vagy 3ezer lett volna a vizsgálat, de ha csináltatsz szemüveget, akkor ingyen van.

Máshol nem tudom hogy van, de a közelemben 2 optikában is így van.


A szemüvegem:

-keret: 25ezer (van olcsóbb is, már kb. 7 ezertől vékony fém keretes, de láttam már 70ezerért is...)

-lencsék: 2*8000 Ft (mindenféle réteg rajta volt, azt hiszem egyetlen egyet nem kértem rá, mert úgy 15 ezer lett volna 1 lencse...)

-tok+kendő: egyik optikában ingyen kaptam, de amúgy 2-3 ezerből kijött, mert később kellett vennem.

2009. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fejed simán fájhat emiatt, amikor nekem fájt sűrűn, az első ahova elküldtek a szemészet volt. Nekem csak az egyik szememre kéne egy feles szemüveg, azt mondta ezért fölösleges hordani. Mondjuk fizetnem nem kellett mert ismerősöm a szemész. Én úgy gondolom, hogy egy normális szemüveget, ami jó is, és tetszik is, olyan 20 ezer ft alatt már lehetetlen sajnos kihozni! :S
2009. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!