Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi ideig tart egy tavaszi-...

Mennyi ideig tart egy tavaszi-nyári allergia, ami kötőhártya gyulladás formájában jön elő?

Figyelt kérdés

Hol csak kicsit piros a szemem, hol nagyon. De már kb 1 hónapja ez van, és nem nagyon akar múlni, hiába bármivel próbáltam kúrálni. Nem fáj, meg se érezném hogy bármi bajom van, eleinte még viszketett, de már az sincs.

Mikor nagyon vészes volt a helyzet nem hordtam a kontaktlencsét, de mivel nincs egyéb panaszom a pirosságon kívül és nem bírok meglenni látás nélkül (nincs szemüvegem mert tönkrement), muszáj hordanom. Ez sem okoz különösebben semmi problémát, Csak egyszerűen nem értem hogy ez most mi a szememmel. Voltam szemésznél is, de ő is csak ennyit állapított meg, hogy allergiás tünete van a szememnek.

Volt bárkinek hasonló tapasztalata ilyen dologgal?

Köszönöm a hasznos válaszokat!



2013. jún. 13. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Én kaptam rá allergiás kötőhártyagyulladás elleni szemcseppet, és az rendbe hozott... :/
2013. jún. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!