Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért van ez a jelenség?

Miért van ez a jelenség?

Figyelt kérdés
Reggel amikor felkelek 10-20 percig kb kettő látok mindenből, ha lefele nézek vagy oldalra és utána vissza középre. Olyan, mintha nem fókuszálna rá a dologra egyszerre mind két szemem. ez elmúlik max egy félóra után, utána egész nap semmi bajom. Ha egyik szemem lehunyom közbe akkor helyre áll a fókusz, vagy ha megrázom a fejem és pislogok párat, de ha oldalra nézek megint előjön ha vissza áll a szemem a rendes irányba. Szemüveges vagyok egyébként, egy ideig kontaklencsét is hordtam. Amúgy miután elmúlt akármikor lenézek és vissza egyenesen, akkor utána homályosan látok addig míg nem pislogok egyet. Lehet ez azért van mert ugye ha lenézek nem a szemüvegen keresztül látok, de ha már előre akkor azon keresztül, és pislogás után élesedik be a szemem, vagy nem tudom, ennek nem tulajdonítok jelentőséget, csak az a reggeli dolog zavar.
2013. jún. 17. 14:10
 1/1 anonim válasza:
Javaslom, hogy menj el orvoshoz, sokszor akciós szemvizsgálatot is hirdetnek, de mindenképpen nézesd meg, nehogy komolyabb baj legyen belőle :)
2013. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!