Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyire biztonságos internetr...

Mennyire biztonságos internetről rendelni kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Ofotértből van a jelenlegi lencsém, de néhány webáruház sokkal olcsóbban kínálja ELVILEG UGYANAZT a lencsét. Esetleg tudtok is pár megbízható honlapot, ahonnan lehet rendelni?
2013. jún. 25. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offert, ez engem is érdekel. Eddig én is az ofotértban vettem.
2013. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dajaaa válasza:

Eleinte én is ott vettem,de neten fele áron meg tudtam rendelni.

( lencsek.hu )

2013. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem már az összes magyar webshopból rendeltem, egyikkel sem volt semmi gond. Én úgy választok, hogy onnan rendelek ahol épp olcsóbb, vagy épp akciós, vagy ajándék jár hozzá, stb. Postaköltséget is beleszámolom, mert mindenhol más az is. Én előre szoktam utalni, de azt hiszem mindenhol lehet utánvéttel is rendelni, szóval veszteni valód nincs igazán.

A lencse meg valóban ugyanaz, csak nem kell boltot meg dolgozókat fizetni, így nem tesznek rá akkora hasznot, ezért olcsóbb.

2013. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
linkelnétek pár oldalt, ahonnan lehet rendelni?
2013. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
eoptika.hu-t szokták ajánlani:) bár még nem próbáltam mert jelenleg nincs kontaktlencsém de hamarosan lesz és innen fogom rendelni
2013. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
www.eoptika.hu. a legolcsóbb, legjobb, legbiztonságosabb. Nekem tőlük rendelve 4000 Ft-tal olcsóbb a 3 havi lencsém.
2014. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!