Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez normális jelenség?

Ez normális jelenség?

Figyelt kérdés
A jobb szememre ( világos szobában, nappal független attól hogy süt-e a nap vagy sem ) átlátszó kis pöttyök, formák követik a szemem és ha arra nézek tovább úsznak. Már rögtön felkelés után is tapasztalom, szóval egyfolytában. Voltam a szemészeten vele, a szememnek semmi baja. Voltam az orvosomnál, azt mondta hogy csak izgulok egy vizsga miatt, ez természetes. A vizsgának vége, de még mindig tart az állapot. Mit csinálhatnék? Nagyon aggódom hogy ne hogy valami betegség előjele legyen. Vagy pár hete amióta tart ez az állapot, előtte bele ment a szemembe egy szappan ( állítólag natúr kozmetikum ) csípte a szemem, egésznap furcsa volt a szemem, pedig a lehető legjobban próbáltam kimosni, a főnökömtől még műkönnyt is kaptam amivel kimoshatom, esetleg attól látok még pöttyöket hogy más után használtam és nem lehetett volna, vagy a szappan az oka? Mert ezt nem lehet bebeszélni magamnak. Mert mindenki szerint csak bebeszélem magamnak. De nem hiszem. Mi tévő legyek?

2013. júl. 22. 15:30
 1/6 anonim válasza:
Nekem is van ilyen problémám... 5-éve, semmi bajom és már nem is zavar!
2013. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azok kis bacik a szemeden... nem hiszem, hogy nagy bajt okoznának...lehet , hogy kifejezetten kellenek oda... azért érdekes, hogy egy szemész sem tudja kideríteni mi az...
2013. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy kis bacik? Miért látnám a bacikat? Amikor azok láthatatlanok és miért kell baci a szembe? :S Ajjj nagyon aggódom én nem akarom ezt... komolyan mindjárt sírok... nagyon zavar.. megőrülök
2013. júl. 22. 19:00
 4/6 anonim válasza:

na tessék ezt akartam valahogy elmagyarázni:

[link]

2013. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, de ez szörnyű.... sajnos nem vigasztal... de azért köszönöm kedvességed!
2013. júl. 26. 08:55
 6/6 anonim válasza:
Nekem is van, már jó pár éve... akkor zavar, most észre sem veszem, csak ha akarom :D
2014. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!