Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtétet szeretnék....

Lézeres szemműtétet szeretnék. Melyik klinikát válasszam?

Figyelt kérdés

Hallottam a FocusMed-ről, Optimum-ról és az OptikMed-ről. Az OptikMed-ben voltam már vizsgálaton és ott mind a két kezelést (PRK és Femto) javasolták, szóval rajtam áll a dolog. Így tehát csak az a kérdés, hogy hol csináltassam meg a szemem? Pár vélemény jól jönne a döntés meghozatalában. Ki melyiknél volt? Mik a tapasztalatok...stb.

Köszönöm előre is.



2013. aug. 1. 16:44
 1/1 anonim válasza:

Szia! Én mindenképpen a Sasszem Klinikát javaslom, és a PRK eljárást, de ha van pénzed az Intralasikre, az is jó eljárás. Nekem PRK volt náluk, köszönöm szépen, tök jól vagyok, az első nap kellemetlen volt, a második már kevésbé, a harmadik napon pedig már jól voltam. Kedvesek, hozzáértőek, jó tapasztalataim vannak. Mindenképpen olyan helyre menj, ahol évente több ezer ilyen műtétet végeznek, ott van kellő tapasztalat és kellő pénz a gépek karbantartására, merthogy az rengeteg pénzbe kerül. Amelyik klinika folyton akciózik, kuponozik, stb., az már gyanús, mert ott kevés a páciens.

Olvasgass itt:

szemdoktor.blogter.hu/379058/intralasik_lasik_prk_osszehasonlitas

2013. aug. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!