Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért kisebb a jobb szemem a...

Miért kisebb a jobb szemem a balnál?

Figyelt kérdés
Tegnap este nyitott ablak mellet aludtam, és amikor felébredtem, a bal teljesen normális volt, a jobb meg kisebb. Eléggé jóképű vagyok, de így nagyon hülyén nézek ki. Mindenki azt mondja hogy a huzattól van, mert nyitott ablak mellet aludtam, de akkor nem értem hogy a bal szemem hogyhogy teljesen normálisan néz ki? Régebben is volt már ilyen, de akkor 1-2 órán belül minden normálisan nézett ki, most meg egy teljes nap telt el, és még mindig nincs a helyén. Magától el fog múlni, vagy nekem kell valamit tennem? Az is lehet hogy életem végéig ilyen lesz?
2013. aug. 7. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez eddig is ilyen volt, csak nem vetted észre.

A bal a női oldal, a jobb a férfi. Ezért kisebb a jobb oldalon a szemed, szőrösebb a tested.

2013. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jézusom, első :)))


Szerintem is a huzat, általában nem szokott mindkét oldal egyszerre huzatot kapni... Esetleg próbáld jegelni, borogatni, ha nem múlik, szemészet.

2013. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Úristen, második!!!
2013. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Te jóég! harmadik!
2013. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi van itt má?
2013. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sosem hallottatok még erről? Mindenkinél így van, szőrzet, arc szempontjából. Az arcunk bal fele lágyabb, nőiesebb, és a szőrnél is megfigyelhető, a jobb oldali sűrűbb, legalábbis hosszabbak a szőrszálak a lábszáron, karon, de mindenütt, nagyobb kiterjedésű a hónaljrésznél is.
2013. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 claidheamohmor ***** válasza:
És aki balkezes? Oo
2013. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az nem számít.
2013. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te jó ég első :D hogy a bal a nő és a jobb a férfi oldal ? és mond a nemi szerveknél hogy is van ez ? Félig lány és félig fiú ? Netalán nincs jobboldali petefészke ? Vááááááááá Ez is a lányok nők fölötti utalom, paternalista értelmezés, ami jó az csak fiú, férfi lehet, ami bal, rossz, az csak lány. Durva lenne az egyik felem fiú, a másik lány :v Hol fiúként bevonulok katonának, hol lányként megyek szülni. Hol a lányoknak csapom a szelet, hol a fiúba szeretek bele. Na ez aztán jól meg van kavarva :D . .Óóóóóóóóóóóóh második ??? Hideg vizes borogatás a huzatos összement szemre ? Hát mitől megy össze valami ? A hidegtől !!!!! A hideg huzattól !!!! Ha még jobban borogatod el is tünik :v :v :v A melegben kitágul, a hidegben összehuzódik , és te még hideg borogatást ajánlasz rá ? Óóóóh . Azért születnek hozzászlások :) . .A született biológiai nemedhez tartozol, és nem is fog változni sosem. Sosem nő ki az neked ott , ami a fiúnak :) Sem félig, sem egészen, ebbe nyugodj bele.:) Bár a görög pszihológia szerint kentaur, aki félig állat, flig emberi test, stb. ( az alkohol, kábitószer fogyasztás torzszületteket eredményez csak könnyebb volt mesébe ágyazni, isteni csodaként tekinteni rá, mint azt irni, hogy egy erősen alkoholista szülő gyermeke vagy unokája torzszülötten született ) De te tudod, én beleőrülnék ha csak félig lehetnék lány, és félig fiú lennék XD. Üdvözöllek szia egy háromgyermes anyuka.
2014. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi baj, anyuci? Nem volt kuki az éjjel? :DDDDDDDDDDDDDD
2014. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!